niedziela, 13 maja 2012

Na powitanie...

Witam serdecznie wszystkich, którzy natkną się na ten blog i zechcą go przeczytać. Myślę, że z własnego doświadczenia wiecie, iż wkraczając w ten cudny blogowy świat po jakimś czasie nabiera się ochoty, żeby samemu podzielić się swoją codziennością z innymi, z życzliwymi ludźmi, którzy sami o sobie tyle nam opowiadają. Zapragnęłam tak i ja.  Mam nadzieję, że będę miała na tyle wytrwałości, aby blog ten w miarę systematycznie uzupełniać,  na co dzień bowiem zajmuje mnie prowadzenie domu i opieka nad trzema przecudnymi dziewczynkami, a jak zapewne wiecie to bardzo absorbujące zajęcie. Jeśli jednak mi się to uda, chciałabym podzielić się z Wami moją codziennością, moimi marzeniami, czasem wspomnieniami. Opowiedzieć Wam o ludziach, których kocham, o rzeczach, które na co dzień robię, o moich małych pasjach... Ale to wkrótce, bo dziś jest już późno, dom śpi, a jutro przecież znów wstaje nowy dzień :-))  

 3 komentarze:

 1. Witaj!Musisz koniecznie wrzucić zdjęcia tego Twojego potrójnego szczęścia :) Oj nie zazdroszczę odpieluszkowania przy trójce dzieciaczków. Moja Zosia radzi sobie względnie, udało jej się raz zawołać przed sikaniem, ledwo usłyszałam, przez noc pieluszka jest zawsze sucha i rano siusiu do nocniczka, po ogrodzie biega bez pieluszki i jest tak zajęta, że sika w majtki, jeśli jest wyjątkowo zajęta to nawet jej to nieprzeszkadza ;(
  Na miasto ubieramy jednak pieluszkę. Próbowałam wysadzać ją na trawkę, ale chyba nie kuma o co chodzi. Życzę powodzenia Tobie i czekam na relację jakie były efekty :)
  Pozdrawiam
  Mamusia Zosieńki

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam w blogowym świecie:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam!
  Ja tez jestem "świeżonka" w tym blogowym świecie :)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...